SMH25-02HG
- Артикул производителя:
- SMH25-02HG
- Производитель/Бренд:
- JAM
- Краткое описание:
- 2.5 MM W TO B CONNECTOR 2P HOUSI
- Производитель :
- JAM
- Категория товара :
- Rectangular Connector Housings
- Color :
- White
- Connector Type :
- Receptacle
- Contact Termination :
- Crimp
- Contact Type :
- Female Socket
- Fastening Type :
- Latch Lock
- Features :
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.098" (2.50mm)