M83-LFD1F1N54-0000-000
- Артикул производителя:
- M83-LFD1F1N54-0000-000
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CONN RCPT 54POS CRIMP 22AWG GOLD
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Free Hanging, Panel Mount
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black
- Connector Type :
- Receptacle
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 11.8µin (0.30µm)
- Contact Type :
- Female Socket
- Fastening Type :
- Features :
- Jackscrews
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 54
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.079" (2.00mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG