DF1-3S-2.5R24(05)
- Артикул производителя:
- DF1-3S-2.5R24(05)
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CONN SOCKET 3POS IDC 24AWG TIN
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Free Hanging, Panel Mount
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Brown
- Connector Type :
- Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Contact Type :
- Female Socket
- Fastening Type :
- Features :
- Feed Through
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 3
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.098" (2.50mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- Wire Gauge :
- 24 AWG