AWH 14G-0202-IDC
- Артикул производителя:
- AWH 14G-0202-IDC
- Производитель/Бренд:
- Assmann WSW Components
- Краткое описание:
- CONN HEADER 14POS IDC GOLD
- Производитель :
- Assmann WSW Components
- Категория товара :
- Free Hanging, Panel Mount
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray
- Connector Type :
- Header
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 1.00µin (0.025µm)
- Contact Type :
- Male Pin
- Fastening Type :
- Features :
- Feed Through, Polarizing Key
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line), Right Angle
- Number of Positions :
- 14
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)