AWH 16G-0222-IDC
Артикул производителя:
AWH 16G-0222-IDC
Производитель/Бренд:
Assmann WSW Components
Краткое описание:
CONN HEADER 16POS IDC GOLD
Производитель :
Assmann WSW Components
Категория товара :
Free Hanging, Panel Mount
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray
Connector Type :
Header
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Contact Type :
Male Pin
Fastening Type :
Latch Lock/Eject Hooks, Short
Features :
Feed Through
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
16
Number of Rows :
2
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)