HW-02-07-T-S-320-055
- Артикул производителя:
- HW-02-07-T-S-320-055
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.055" (1.397mm)
- Length - Stack Height :
- 0.320" (8.128mm)
- Length - Tail :
- 0.055" (1.400mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)