HW-02-07-L-T-200-055
- Артикул производителя:
- HW-02-07-L-T-200-055
- Краткое описание:
- CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.175" (4.445mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.055" (1.400mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)