HW-01-19-G-T-800-500
- Артикул производителя:
- HW-01-19-G-T-800-500
- Краткое описание:
- CONN HDR 3POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.330" (33.782mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.030" (0.762mm)
- Length - Stack Height :
- 0.800" (20.320mm)
- Length - Tail :
- 0.500" (12.700mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 3
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)