HW-01-16-TM-S-200-110
- Артикул производителя:
- HW-01-16-TM-S-200-110
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.445" (11.303mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.135" (3.429mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.800mm)