HW-01-16-T-S-200-085
- Артикул производителя:
- HW-01-16-T-S-200-085
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.445" (11.303mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.160" (4.064mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.085" (2.159mm)