HW-01-16-T-D-200-130
- Артикул производителя:
- HW-01-16-T-D-200-130
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.445" (11.303mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.115" (2.921mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.130" (3.302mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)