HW-01-15-T-S-394-103
- Артикул производителя:
- HW-01-15-T-S-394-103
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.630" (16.002mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.133" (3.378mm)
- Length - Stack Height :
- 0.394" (10.008mm)
- Length - Tail :
- 0.103" (2.616mm)