HW-01-12-L-S-820-100
- Артикул производителя:
- HW-01-12-L-S-820-100
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.030" (26.162mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.110" (2.794mm)
- Length - Stack Height :
- 0.820" (20.828mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)