HW-01-10-T-S-563-098
- Артикул производителя:
- HW-01-10-T-S-563-098
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.169" (4.293mm)
- Length - Stack Height :
- 0.563" (14.300mm)
- Length - Tail :
- 0.098" (2.489mm)