HW-01-10-T-S-552-110
- Артикул производителя:
- HW-01-10-T-S-552-110
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.168" (4.267mm)
- Length - Stack Height :
- 0.552" (14.021mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.800mm)