HW-01-09-T-S-415-104
- Артикул производителя:
- HW-01-09-T-S-415-104
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.211" (5.359mm)
- Length - Stack Height :
- 0.415" (10.541mm)
- Length - Tail :
- 0.104" (2.642mm)