HW-01-09-G-Q-320-200
- Артикул производителя:
- HW-01-09-G-Q-320-200
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.210" (5.334mm)
- Length - Stack Height :
- 0.320" (8.128mm)
- Length - Tail :
- 0.200" (5.080mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.200" (5.08mm)