HW-01-08-TM-D-311-110
- Артикул производителя:
- HW-01-08-TM-D-311-110
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.109" (2.769mm)
- Length - Stack Height :
- 0.311" (7.899mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.800mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)