HW-01-08-S-S-375-100
- Артикул производителя:
- HW-01-08-S-S-375-100
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.055" (1.397mm)
- Length - Stack Height :
- 0.375" (9.525mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)