HW-01-07-T-S-200-055
- Артикул производителя:
- HW-01-07-T-S-200-055
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.175" (4.445mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.055" (1.400mm)