HW-01-07-G-S-200-100
- Артикул производителя:
- HW-01-07-G-S-200-100
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.130" (3.302mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)