FW-12-01-G-D-200-508
Артикул производителя:
FW-12-01-G-D-200-508
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CONN HDR 24POS 0.05 STACK T/H
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Color :
Black
Contact Finish - Post (Mating) :
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.753" (19.126mm)
Length - Post (Mating) :
0.508" (12.903mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Length - Tail :
0.045" (1.143mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
24
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)