FW-05-05-L-D-444-098
Артикул производителя:
FW-05-05-L-D-444-098
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Color :
Black
Contact Finish - Post (Mating) :
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.542" (13.767mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.444" (11.278mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)