FW-02-01-G-D-500-065
- Артикул производителя:
- FW-02-01-G-D-500-065
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.05 STACK T/H
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.610" (15.494mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.065" (1.651mm)
- Length - Stack Height :
- 0.500" (12.700mm)
- Length - Tail :
- 0.045" (1.143mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.050" (1.27mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.050" (1.27mm)