EW-02-14-T-T-1000
- Артикул производителя:
- EW-02-14-T-T-1000
- Краткое описание:
- CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 1.430" (36.322mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.100" (2.540mm)
- Length - Stack Height :
- 1.000" (25.400mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)