EW-02-13-G-S-630
- Артикул производителя:
- EW-02-13-G-S-630
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H GOLD
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.230" (31.242mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.270" (6.858mm)
- Length - Stack Height :
- 0.630" (16.002mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)