EW-02-11-F-D-270
- Артикул производителя:
- EW-02-11-F-D-270
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
- 3.00µin (0.076µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.930" (23.622mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.330" (8.382mm)
- Length - Stack Height :
- 0.270" (6.858mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)