EW-02-10-G-Q-223
- Артикул производителя:
- EW-02-10-G-Q-223
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.277" (7.036mm)
- Length - Stack Height :
- 0.223" (5.664mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.200" (5.08mm)