EW-02-09-L-S-300
- Артикул производителя:
- EW-02-09-L-S-300
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H GOLD
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.100" (2.540mm)
- Length - Stack Height :
- 0.300" (7.620mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)