EW-02-09-F-D-400
- Артикул производителя:
- EW-02-09-F-D-400
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 3.00µin (0.076µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- Length - Stack Height :
- 0.400" (10.160mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)