EW-01-14-L-S-1000
- Артикул производителя:
- EW-01-14-L-S-1000
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.430" (36.322mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.100" (2.540mm)
- Length - Stack Height :
- 1.000" (25.400mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)