PAT-20-DD-B-20-S-9
- Артикул производителя:
- PAT-20-DD-B-20-S-9
- Производитель/Бренд:
- FiberSource, Inc
- Краткое описание:
- SCA-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLX 20M
- Производитель :
- FiberSource, Inc
- Категория товара :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- SC/APC
- 2nd Connector :
- SC/APC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)