PAT-03-HC-B-20-D-9
- Артикул производителя:
- PAT-03-HC-B-20-D-9
- Производитель/Бренд:
- FiberSource, Inc
- Краткое описание:
- LCU-SCU SM 2MM YELLOW DUPLEX 3M
- Производитель :
- FiberSource, Inc
- Категория товара :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- LC/UPC
- 2nd Connector :
- SC/UPC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)