PAT-02-NL-F-20-D-A
- Артикул производителя:
- PAT-02-NL-F-20-D-A
- Производитель/Бренд:
- FiberSource, Inc
- Краткое описание:
- LCP-SCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 2M
- Производитель :
- FiberSource, Inc
- Категория товара :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- LC/PPC
- 2nd Connector :
- SC/PPC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)