PAT-10-CC-B-20-S-9
- Артикул производителя:
- PAT-10-CC-B-20-S-9
- Производитель/Бренд:
- FiberSource, Inc
- Краткое описание:
- SCU-SCU SM 2MM YELLOW SIMPLX 10M
- Производитель :
- FiberSource, Inc
- Категория товара :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- SC/UPC
- 2nd Connector :
- SC/UPC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)