DW-03-08-F-S-373
Артикул производителя:
DW-03-08-F-S-373
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H GOLD
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Stackers (Board to Board)
Color :
Black
Contact Finish - Post (Mating) :
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.530" (13.462mm)
Length - Post (Mating) :
0.047" (1.194mm)
Length - Stack Height :
0.373" (9.474mm)
Length - Tail :
0.110" (2.794mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
3
Number of Rows :
1
Pitch :
0.100" (2.54mm)