DW-01-09-F-S-410
- Артикул производителя:
- DW-01-09-F-S-410
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 3.00µin (0.076µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.210" (5.334mm)
- Length - Stack Height :
- 0.410" (10.414mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)