DW-01-09-F-D-430
- Артикул производителя:
- DW-01-09-F-D-430
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.190" (4.826mm)
- Length - Stack Height :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)