DW-01-08-F-S-230
- Артикул производителя:
- DW-01-08-F-S-230
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.190" (4.826mm)
- Length - Stack Height :
- 0.230" (5.842mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)