DW-01-08-F-Q-245
- Артикул производителя:
- DW-01-08-F-Q-245
- Краткое описание:
- CONN HDR 2POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.175" (4.445mm)
- Length - Stack Height :
- 0.245" (6.223mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)