SW-07-04-T-S-560-150
- Артикул производителя:
- SW-07-04-T-S-560-150
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .200" FLEX STACK, POWER FLEXIBLE
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.800" (20.320mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.150" (3.800mm)
- Length - Stack Height :
- 0.560" (14.224mm)
- Length - Tail :
- 0.090" (2.286mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 7
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.200" (5.08mm)