MW-02-03-G-D-095-075
- Артикул производителя:
- MW-02-03-G-D-095-075
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.170" (4.318mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.075" (1.905mm)
- Length - Stack Height :
- 0.095" (2.413mm)
- Length - Tail :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.039" (1.00mm)