ZW-02-10-G-D-330-250
- Артикул производителя:
- ZW-02-10-G-D-330-250
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 4POS
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.250" (6.350mm)
- Length - Stack Height :
- 0.330" (8.382mm)
- Length - Tail :
- 0.250" (6.350mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)