ZW-02-08-G-D-275-085
- Артикул производителя:
- ZW-02-08-G-D-275-085
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 4POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.170" (4.318mm)
- Length - Stack Height :
- 0.275" (6.985mm)
- Length - Tail :
- 0.085" (2.159mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)