ZW-02-08-G-D-222-200
- Артикул производителя:
- ZW-02-08-G-D-222-200
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 4POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.108" (2.743mm)
- Length - Stack Height :
- 0.222" (5.638mm)
- Length - Tail :
- 0.200" (5.080mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)