HW-02-08-F-D-355-SM
- Артикул производителя:
- HW-02-08-F-D-355-SM
- Краткое описание:
- CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD GOLD
- 3.00µin (0.076µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.465" (11.811mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.110" (2.794mm)
- Length - Stack Height :
- 0.355" (9.017mm)
- Length - Tail :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)