ZW-02-10-S-S-515-072
- Артикул производителя:
- ZW-02-10-S-S-515-072
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- 30.0µin (0.76µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.243" (6.172mm)
- Length - Stack Height :
- 0.515" (13.081mm)
- Length - Tail :
- 0.072" (1.829mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)