ZW-02-09-S-S-313-188
- Артикул производителя:
- ZW-02-09-S-S-313-188
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.229" (5.817mm)
- Length - Stack Height :
- 0.313" (7.950mm)
- Length - Tail :
- 0.188" (4.775mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)