ZW-01-12-G-D-649-190
- Артикул производителя:
- ZW-01-12-G-D-649-190
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.030" (26.162mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.191" (4.851mm)
- Length - Stack Height :
- 0.649" (16.485mm)
- Length - Tail :
- 0.190" (4.826mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)