ZW-02-09-T-D-265-182
- Артикул производителя:
- ZW-02-09-T-D-265-182
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 4POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.283" (7.188mm)
- Length - Stack Height :
- 0.265" (6.731mm)
- Length - Tail :
- 0.182" (4.623mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)